Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Obec Podbranč zrealizovala projekt s názvom „Rekonštrukcia javiska amfiteátra“

SÚBOR
Autor: Obec Podbranč
Počet videní: 271
3 min. čítania
Obec Podbranč zrealizovala projekt s názvom „Rekonštrukcia javiska amfiteátra“

s kódom 309070Z117 podporeného z Programu rozvoja vidieka SR 2014-2020.

Celková výška oprávnených výdavkov projektu je 23 464,67 EUR. Nenávratný finančný príspevok pozostáva zo zdrojov Európskeho poľnohospodárskeho fondu pre rozvoj vidieka a štátneho rozpočtu SR a predstavuje sumu 22 291,44 EUR.

Cieľom projektu bola rekonštrukcia existujúceho amfiteátra v obci Podbranč teda zlepšenie funkčného a estetického stavu pôvodného amfiteátra a jeho modernizácia. Projekt riešil rekonštrukciu javiska amfiteátra, ktorá pozostávala zo stavebných prác na prvom podlaží, vybudovania nových obvodových stien, vybudovania novej strešnej konštrukcie, rekonštrukcie podlahy a privedenia elektriny. Rekonštrukcia zabezpečila zlepšenie celkového vzhľadu amfiteátra, zníženie rizika nezvratných porúch na objekte a zvýšenie bezpečnosti využívania objektu. Realizáciou projektu sa vytvorilo priaznivé prostredie pre uskutočňovanie spoločenských stretnutí, kultúrnych vystúpení a vytvorilo sa miesto na realizáciu bohatého spoločenského života v obci v súlade s tradíciami obce. Rekonštrukciou objektu sa zmodernizovala a zrevitalizovala časť obce a zlepšili sa podmienky pre usporiadanie kultúrno spoločenských a voľnočasových aktivít v obci.

Projekt je podporený v rámci Opatrenia 7 - Základné služby a obnova dedín vo vidieckych oblastiach a Podopatrenia 7.4. - Podpora na investície do vytvárania, zlepšovania alebo rozširovania miestnych základných služieb pre vidiecke obyvateľstvo vrátane voľného času a kultúry a súvisiacej infraštruktúry (mimo Bratislavský kraj).

Projekt bol podaný do výzvy vyhlásenej Miestnou akčnou skupinou - Kopaničiarsky región s kódom MAS_038/7.4./2.

Odkaz na webové sídlo poskytovateľa: www.apa.sk

 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Článok o projekte Veľkosť: 180.1 kB Formát: docx Dátum: 12.4.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.