Obec Podbranč

 

Oficiálne stránky obce Podbranč

Oznamy a aktuality

Kontajner na nebezpečný odpad 

Príloha TU:

 

Zabezpečenie nákupov pre seniorov

Príloha TU:

 

Dôležité informácie pre občanov a podnikateľov platné od pondelka 16.3.2020

Príloha TU:

 

Seniori, povedzme stop podvodníkom

Príloha TU:

 

Zápis detí do MŠ Sobotište

Príloha TU:

 

Poliklinika Senica n. o. V súvislosti s aktuálnymi platnými opatreniami vlády aj Poliklinika Senica n.o. pristúpila od 30. 3. 2020 k regulovanému meraniu teploty pred vstupom do budovy a k dezinfekcii rúk.

Prosíme občanov, aby pri vstupe do polikliniky používali ochranné rúška, rukavice a nechodili zbytočne k lekárovi po veľkých skupinkách príbuzných.

Každú návštevu u všeobecného, odborného a zubného lekára si dohodnite telefonicky. Kontakty a neprítomnosti lekárov sú zverejnené aj na našej webovej stránke www.poliklinikase.sk.

Telefonické kontakty lekárov TU:

Budova polikliniky bude otvorená v pracovný deň od 6:00 hod. do 16:00 hod. len cez hlavný vchod pri Sotinskej lekárni. Po 16:00 hod. bude hlavný vchod úplne uzatvorený, aj mreža.

Od 16:00 hod. do 22:00 hod. bude otvorený len bočný vchod pri záchranke a ambulancii pohotovostnej služby, kde bude prebiehať aj kontrola teploty.

Sotinská lekáreň je otvorená od 7:00 hod. do 15:30 hod. Vstup do lekárne je tiež regulovaný cez hlavný vchod.

Aktuálne Sotinská lekáreň ponúka bezoplachovú dezinfekciu s dávkovačom, rúško z netkanej textílie na opakované použitie, rúško a respirátor FFP2 bez výdychového ventilu.

Prosíme Vás o disciplínu a zhovievavosť pri vstupe do budovy, ktorý je regulovaný. Robíme všetko preto, aby sme chránili nás všetkých. Všetky priestory polikliniky pravidelne dezinfikujeme.

 

Koronavírus a nakladanie s odpadom

Príloha TU:

 
Usmernenie Technických služieb Senica
Príloha TU:
 
Informácie ohľadom Koronavírusu
Príloha TU:

 

Oznamujeme, že Materská škola a Základná škola v Sobotišti z dôvodu predchádzania nákaze koronavírusu bude vo štvrtok 12.3,

v piatok 13.3 a pondelok 16.3 zatvorené. Prerušuje sa prevádzka v základnej škole, v školskej jedálni, v školskom klube detí, v telocvični a posilňovni. Vyučovanie a prevádzka školských zariadení bude predbežne pokračovať v utorok 17.3.2020. 
Doporučujeme, aby žiaci a deti trávili tento čas v domácom prostredí! Zároveň prosíme rodičov, aby dohliadli na plnenie domácich úloh a pokynov učiteľov zadávaných prostredníctvom stránok. www.bezkriedy.sk, sobotiste.edupag.org
 
 

Z dôvodu predchádzania nákaze koronavírus oznamujeme všetkým občanom, že sa rušia všetky kultúrne, športové a spoločenské podujatia v našej obci až do odvolania, zároveň žiadame všetkých občanov, aby Obecný úrad navštevovali len v nevyhnutných prípadoch. 

 
Oznam ÚPSVaR Senica -  z dôvodu predchádzania nákaze koronavírus bude ÚPSVaR v Senici, Šaštíne-Strážach, Holíči a Skalici pracovať v obmedzenom režime.